آویز لباس چوبی که در مناطق سرد به عنوان هیزم استفاده می شود

آویز لباس چوبی سیمی تقریباً در هر خانه ای جمع می شود. چوب لباسی ها ارزان هستند، به همین دلیل خشکشویی ها از آن ها استفاده می کنند، اما بهترین انتخاب برای لباس نیستند.

بنابراین، به جز انداختن آنها در سطل زباله، چه کاری می توانید با آنها انجام دهید؟ بیشتر از چیزی که تصورش را می کردی!

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای استفاده مجدد از رخت آویز سیمی اهدای آن‌ها به سازمان‌هایی است که می‌توانند از آنها استفاده مناسبی کنند.

فروشگاه‌های صرفه‌جویی، پناهگاه‌های بحران، خانه‌های گروهی و خانه‌های سالمندان اغلب به رخت آویز نیاز دارند. بسیاری از خشکشویی‌ها آویزها را برای استفاده مجدد می‌پذیرند و برخی ممکن است برای بازگرداندن آن‌ها به شما تخفیف بدهند.

با کارخانه بازیافت محلی خود مشورت کنید تا ببینید آیا آویزهای سیمی را می پذیرند یا خیر. بیشتر آویزها از فولاد کم کربن ساخته شده اند.

آویزهای سیمی را از محله، کلیسا یا مدرسه خود جمع آوری کنید و آنها را به صورت عمده برای بازیافت ببرید. شما حتی می توانید پول را به یک هدف ارزشمند اهدا کنید.

اگر هنوز به آویزهای کمد خود نیاز دارید و با یک سوزن بافندگی یا قلاب قلاب بافی دستی دارید، می توانید آویزهای سیمی نازک اضافی خود را به چوب لباسی های زیبا و تزئینی تبدیل کنید.

اینها برای هدیه دادن به خانه یا برای دوش عروس عالی هستند. هر مادر آینده قدردانی از تعدادی کوچک برای کمد کودک خواهد بود. بسیاری از الگوهای رخت آویز با روکش قلاب بافی موجود و رایگان برای دانلود وجود دارد.

فقط با استفاده از یک رخت آویز سیمی، برش سیم، انبر سوزنی و کمی روبان تزئینی، یک راه حل مفید و جذاب برای نگهداری کفش ایجاد کنید.

برای ساخت این چوب لباسی ها فقط دستورالعمل های گام به گام آسان را دنبال کنید. آنها برای دمپایی و برخی از کفش های تخت عالی کار می کنند. یک میله آویز کم در کمد خود اضافه کنید تا از هر ذره فضا استفاده کنید و از شر آن انبوه کفش خلاص شوید.

یکی از راه‌های کاهش چسبندگی ساکن زمانی که از قبل لباسی می‌پوشید، قرار دادن یک رخت آویز سیمی بین لباس و پوستتان است. حتی قرار دادن چوب لباسی روی قسمت بیرونی لباس نیز کمک خواهد کرد. الکتریسیته ساکن به فلز منتقل می شود. و، نه، شما خود را شوکه نخواهید کرد.

بسیاری از ما باید کمی سازماندهی شده باشیم تا بتوانیم زمانی که زمان استفاده از آنها است، چیزهایی را پیدا کنیم.

در اینجا یک راه عالی برای بازیافت یک رخت آویز سیمی در انباری کارآمد برای هر چیزی که روی یک قرقره است وجود دارد: روبان، نخ یا نوار.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.