اجرای دکوراسیون داخلی انتقالی

دکوراسیون داخلی انتقالی به سبکی گفته می شود که از ترکیب سبک سنتی و مدرن و تاب ریلکسی کودک به وجود می آیند در این سبک، یک سبک را که مربوط به ترکیب سنتی می شود راحتی و گرما را احساس می کنیم که شاید قدیمی و منسوخ شده باشد و در طرف دیگر سبک مدرن را داریم که می توان با ترکیب این دو، دکوراسیون جالبی به هم بزنیم. شما نیز می توانید برای اجرای دکوراسیون داخلی انتقالی به ما مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اجرای دکوراسیون داخلی انتقالی

آشنایی با سبک انتقالی دکوراسیون داخلی

آشنایی با سبک انتقالی دکوراسیون داخلی در سبک انتقالی یا ترانزیشنال علاوه بر طرح سنتی به طرح مدرن و تاب ریلکسی نوزاد نیز توجه شده و تلفیقی زیبا ایجاد می شود. یکی از مزیت های این سبک این است که نیاز نیست هزینه زیادی صرف آن کنید و می توانید از وسایل قدیمی استفاده کنید و برحسب نیاز در کنار آن وسایل جدیدی نیز تهیه نمایید. برای ایجاد سبک انتقالی دکوراسیون داخلی، راه هایی وجود دارد که می توانید با کمک آنها سبکی منحصر به فرد را ارائه کنید. چند راه حل مربوط به آن عبارت است از:

• استفاده از رنگ های آرامش بخش: برای ایجاد سبک انتقالی در اتاق می توانید از رنگ های پایه خنثی استفاده کنید. مثلا رنگ طوسی را روی سیاه امتحان کرده و رنگی آرام را به خانه بیاورید ترکیب رنگ آبی و یا رنگ های سایه ای روشن سبز و بنفش نیز ترکیب ایده آلی ایجاد می کند‌.

• جنس لوازم منزل: در منازل یک سری از وسایل چوبی و پارچه ای و… می باشند که طرح سنتی محسوب می شود و در عوض وسایلی چون فلز و وسایل دکوری برنجی مربوط به دوران معاصر می باشد و تعادل بین این دو، سبب هماهنگی در طراحی دکوراسیون می شود.

• استفاده از تابلو: تابلوهای بزرگ جزو لوازم سبک سنتی می باشند و تابلوهای کوچک جزو وسایل در دوران جدید می باشد و در طراحی سبک انتقالی از تابلوهای بزرگ با قاب های ساده استفاده می شود که هر دو ویژگی را در خود دارد.

• نقطه های مورد توجه: از رنگ های خنثی بیشتر در طراحی این سبک استفاده می شود و شما برای ایجاد هماهنگی بین این دو سبک به رنگ قوی نیاز دارید مثلا در کنار مبل و فرش به رنگ خنثی، می توانید از دکوری های کوچک به رنگ تند استفاده کنید.

خدمات نصب دکوراسیون داخلی آشپزخانه

خدمات نصب دکوراسیون داخلی آشپزخانه شاید شما نیز دوست داشته باشید برای تغییر دکوراسیون منزل قدمی بردارید و برای ایجاد تغییر در آن نیاز به متخصصان این حوزه داشته باشید برای این کار نیاز است که در قسمت های مختلف خانه تغییر ایجاد شود و وسایلی جابه جا شوند و وسایل جدیدی مانند ساعت دیواری چوبی پاندول دار والتر کم و یا زیاد شوند. در مرکز ما، خدمات نصب دکوراسیون داخلی آشپزخانه و دکوراسیون داخلی پذیرایی و… از طرف همکاران ما ارائه می شود.

شما می توانید با مراجعه به ما به صورت حضوری درخواست تغییر دکوراسیون منزل نمایید و یا اینکه می توانید با ما تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره دریافت کنید تا بر اساس متراژ و طرح اصلی منزل شما، برآورد هزینه انجام بگیرد و همکاران ما در اسرع وقت اقدام به نصب دکوراسیون جدید نمایند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.