با قهوه گناوه با پیری زود رس خداحافظی کنید

کافه گاهی در انگلیسی قهوه‌خانه یا کافی‌شاپ یا چای‌فروشی، کافه در فرانسوی و بار در ایتالیایی نامیده می‌شود قهوه گناوه جز مرغوبترین قهوه ها در خاورمیانه است.

با توجه به انتخاب غذاها و نوشیدنی های سرو شده، برخی از ویژگی های یک بار و برخی از ویژگی های یک رستوران را به اشتراک می گذارد، اما از یک کافه تریا که نوعی رستوران است که مشتریان می توانند از بین بسیاری از غذاهای نمایش داده شده در یک خط سرو غذا انتخاب کنند، متمایز است.

در برخی از کشورها، کافه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شباهت بیشتری به رستوران‌ها داشته باشند که در آن‌ها طیفی از وعده‌های غذایی گرم و احتمالاً مجوز سرو الکل ارائه می‌شود. با این حال، اکثر کافه‌های بریتانیا به دلیل فرهنگ برجسته میخانه‌ای، الکل نمی‌فروشند.

قهوه چه در راه رفتن به محل کار، یک لیوان مسافرتی را روی آن قرار دهید یا بعد از کلاس چرخش برای سوخت‌گیری با یک لاته لاغر بیرون بروید، تصور یک روز بدون آن سخت است.

کافئین شما را خوشحال می‌کند، و چیزی فوق‌العاده آرامش‌بخش در نوشیدن یک فنجان جو وجود دارد. اما آیا نوشیدن قهوه برای شما مفید است؟

پرونده قهوه قوی تر از همیشه است. مطالعه پشت سر هم نشان می‌دهد که می‌توانید بیشتر از آنچه فکر می‌کردید از نوشیدنی صبحگاهی مورد علاقه‌تان دریافت کنید: قهوه مملو از موادی است که ممکن است به محافظت در برابر بیماری‌های رایج در زنان، از جمله بیماری آلزایمر و بیماری قلبی کمک کند.

وقتی به قهوه فکر می کنید کافئین اولین چیزی است که به ذهنتان خطور می کند.

کارشناسان تغذیه از دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز می گویند، قهوه همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها و سایر مواد فعال است که ممکن است التهاب داخلی را کاهش داده و در برابر بیماری ها محافظت کند.

دم کرده شما مزایایی فراتر از افزایش انرژی به شما می دهد. در اینجا مهمترین روش هایی که قهوه می تواند بر سلامت شما تأثیر مثبت بگذارد آورده شده است مطالعات اخیر نشان داده است که افرادی که قهوه می نوشند کمتر در معرض مرگ ناشی از برخی از علل اصلی مرگ در زنان هستند: بیماری عروق کرونر قلب، سکته مغزی، دیابت و بیماری کلیوی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.