خرما در روسیه می تواند موجب چاقی افراد تا ده کیلو در یک هفته شود

خرما در روسیه منبع مواد معدنی دوستدار استخوان از جمله فسفر، پتاسیم، کلسیم و منیزیم است. آنها همچنین منبع ویتامین K هستند که برای داشتن استخوان های سالم و قوی مورد نیاز است.

گنجاندن خرما در رژیم غذایی که در چند هفته آخر بارداری ممکن است باعث گشاد شدن دهانه رحم شود و نیاز به زایمان القایی را کاهش دهد. همچنین تصور می شود که آنها در کاهش طول زایمان مفید هستند.

برخی از افراد ممکن است به خرما حساسیت داشته باشند و علاوه بر این، ترکیباتی به نام سولفیت ممکن است برای برخی از افراد حساس علائم آلرژیک ایجاد کند.

یک واکنش خفیف ممکن است شامل علائمی مانند خارش دهان یا زبان، عطسه یا آبریزش بینی باشد.

اگر این علائم را بعد از خوردن خرما تجربه کردید، با پزشک عمومی خود صحبت کنید. اگر واکنش آنافیلاکتیک جدی تری رخ داد، فوراً با آمبولانس تماس بگیرید.

این مقاله آخرین بار در 6 اکتبر 2021 توسط کری تورنس بازبینی شده است.

نیکولا شوبروک یک درمانگر تغذیه است و هم با مشتریان خصوصی و هم با بخش شرکتی کار می کند

. او عضو معتبر انجمن بریتانیا برای تغذیه و شیوه زندگی پزشکی (BANT) و شورای مراقبت های بهداشتی مکمل و طبیعی (CNHC) است. در urbanwellness.co.uk بیشتر بدانید.

کری تورنس یک متخصص تغذیه (MBANT) با مدرک تحصیلات تکمیلی در تغذیه شخصی و تغذیه درمانی است.

او عضو انجمن بریتانیا برای تغذیه و شیوه زندگی پزشکی (BANT) و عضو انجمن نویسندگان غذا است.

در طول 15 سال گذشته، او در تعدادی از نشریات تغذیه و آشپزی از جمله BBC Good Food نویسنده مشارکت داشته است.

تمام محتوای بهداشتی در bbcgoodfood.com فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده است و نباید به عنوان جایگزینی برای توصیه های پزشکی پزشک خود یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی تلقی شود.

اگر در مورد سلامت عمومی خود نگرانی دارید، باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محلی خود تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر شرایط و ضوابط وب سایت ما را ببینید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.