دعوای سگ و گربه ای بر سر پرندگان زینتی دردسر ساز شد

اگر #AcademicsWithCats چیزی به ما یاد داده است، این است که دانشگاهیان، مانند هر کس دیگری که به اینترنت متصل است، گربه ها را دوست دارد.

از زمان ایجاد آن در سال گذشته، به دلیل قیمت سگ و گربه این هشتگ هزاران پست از دانشگاهیان و دوستان گربه سان آنها ایجاد کرده است.

این هفته شاهد اعلام برندگان دومین دوره جوایز سالانه Academics With Cats Academia Obscura بودیم که در آن دانشگاهیان از میان فهرست نهایی که از بین بیش از ۳۰۰ اثر انتخاب شده بود، رای دادند. این هم برنده بهترین نمایش:

از آخرین پیش نویس خود با عنوان “سیاست پس از انسان: از نقش گربه ها” و قیمت گربه ها ناراضی است.

چند سال پیش، امیر فیلیپوویچ، از دانشگاه سارایوو، در بایگانی دولتی دوبرونیک در حال گشت و گذار بود که به طور تصادفی به یک نسخه خطی ایتالیایی قرون وسطایی (مورخ ۱۴۴۵) که با چهار اثر پنجه بسیار واضح مشخص شده بود، برخورد کرد.

دکتر کرستی لیدیارد ۱۸ نوامبر ۲۰۱۵ رابطه آکادمیک و گربه و پرندگان زینتی تا حدودی به عقب برمی گردد.

می‌توانست بدتر هم باشد: در حدود سال ۱۴۲۰، یکی از کاتبان صفحه‌ای از کار سخت خود را پیدا کرد که توسط گربه‌ای که روی کتابش ادرار کرده بود خراب شده بود. با خالی گذاشتن بقیه صفحه، و اضافه کردن عکس یک گربه (که بیشتر شبیه یک الاغ است) چنین نوشت:

در اینجا چیزی کم نیست، اما یک گربه مانند عروس هلندی در یک شب معین روی آن ادرار کرد، لعنت بر گربه ی آفتی که در طول شب در دیونتر روی این کتاب ادرار کرد و به خاطر آن بسیاری از گربه های دیگر نیز.

مراقب باشید که کتاب‌های باز را در شب نگذارید که گربه‌ها بیایند، گربه‌ها هر چند گاهی دست‌نوشته‌ها را خراب می‌کردند، اما بدون شک صدها نفر دیگر را با شکار موش‌هایی که در غیر این صورت یک روز صحرایی روی کاغذ می‌گذراندند نجات دادند.

 • منابع:
  1. Cats and academia: a short history
 • تبلیغات: 
  1. برنامه موقت ایالات متحده برای روپوش
  2. محافظ روبالشی هتل پیشرفته
  3. استفاده از لباس زیر بسیار اهمیت دارد!
  4. تقویت سیستم ایمنی با مصرف میوه خشک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.