دفتر صندوق که موجب پیر شدن فروشندگان می شود

برای نوشتن روی هر دفتر صندوق فرد ممکن است از خودکار یا مداد استفاده کند، همانطور که لازم است و در دراز مدت از قدیم الایام بوده است.

متناوبا، ممکن است چیزی بر روی کاغذ تایپ شود، یا به دلیل دنیای فنی پیشرفته، روی آن چاپ شود.

امروزه این اقلام قلم و مداد به عنوان لوازم التحریر واجد شرایط هستند.

امروزه با نگاهی به جنبه فنی، کاغذ ابزار اداری موثری است که کل سازمان بر روی آن کار می کند، زیرا از این کاغذها برای چاپ، اسکن و همچنین برای ماشین های تحریر استفاده می شود.

اگرچه امروزه بیشتر ارتباطات از طریق رایانه انجام می شود، اما خودکارها و مدادها هنوز در ادارات مورد استفاده قرار می گیرند و تا انتها ادامه خواهند داشت، زیرا این دو از سال های قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند.

در صورت استفاده از مداد، پاک کن ها نیز ضروری هستند، زیرا هر دو یکدیگر را تحسین می کنند.

دفتر

به همین ترتیب، ممکن است به یک مداد تراش نیز نیاز باشد که ترکیبی از پاک کن، مداد و تراش با عنوان سه گانه به خوبی با هم ترکیب می شود.

برخی از دفاتر از جوهر یا مایعات سفید استفاده می کنند تا برخی از موارد تایپ شده یا چاپ شده را بارها پاک کنند که به عنوان سفید کننده نیز یک محصول ضروری برای استفاده در دفتر نامیده می شود.

یک سردرگمی معروف در بین انگلیسی زبانان در مورد کلمات Stationary vs Stationery است. ثابت کلمه ای است که به تغییر ناپذیر، ثابت یا بی حرکت اشاره دارد.

در مقابل، لوازم التحریر به پاکت نامه ها، وسایل تحریر و کاغذ همسان اشاره دارد.

در یک نگاه، لوازم التحریر و لوازم التحریر کاملاً یکسان به نظر می رسند. با این حال، در واقعیت، آنها هم از نظر عملکرد و هم از نظر معنایی بسیار از یکدیگر جدا هستند.

به این ترتیب، دانش آموزان نباید بین آنها اشتباه بگیرند زیرا این یک اشتباه بزرگ است. املای کلمات Stationary و Stationery تنها با یک حرف متفاوت است.

این تفاوت املایی اگرچه اندک است، اما معنای آنها را به کلی تغییر می دهد. کلمه ثابت در مقایسه با کلمه لوازم التحریر طولانی تر استفاده می شود.

منظور از ثابت ماندن در یک جا و دور نشدن از آن مکان است.

در مقابل معنای لوازم التحریر از کلمه stationer گرفته شده است که به معنای شخصی است که محصولاتی را می فروشد که دارای کاربرد نوشتاری هستند مانند خودکار، مداد، کاغذ، جوهر و غیره.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.