رومیزی و دستمال کاغذی هایی که سالانه دور ریخته می شوند

فکر می کنید سالانه چند سفره و دستمال کاغذی دور ریخته می شود؟ اگر قرار باشد ۵۰ درصد از جمعیت بریتانیا از ۳ دستمال کاغذی و رومیزی ترمه در روز استفاده کنند، این مقدار از دور انداختن ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دستمال در روز است.

از همین فرمول برای ایالات متحده استفاده کنید و عددی نزدیک به ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ خواهید داشت. در حالی که رومیزی ترمه سنتی یزد فقط نمونه هایی هستند، اما مقدار حیرت آور کاغذی است که هر روز به سطل زباله می رود.

در دنیایی که باید بیش از هر زمان دیگری در مورد زباله ها توجه کنیم، مهم است که تأثیر استفاده از محصولات یکبار مصرف را در نظر بگیریم.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، دستمال‌های کاغذی و رومیزی سرمه دوزی در جذب مایعات عالی نیستند، بنابراین برای پاک کردن مایع به تعداد زیادی دستمال کاغذی نیاز دارید.

در حالی که ممکن است یک دستمال پارچه‌ای برای این کار کافی باشد. همچنین، اغلب متوجه می‌شوید که بیشتر از آنچه نیاز دارید، دستمال می‌گیرید.

این دستمال‌ها به محض اینکه روی میز شما بنشینند در سطل زباله قرار می‌گیرند

اگر فکر می کنید که هزینه خرید دستمال کاغذی یا رومیزی آنقدر ارزان است که ارزش آن را دارد، فقط به این فکر کنید که این هزینه ها در طول زمان چقدر افزایش می یابد.

هزینه اولیه یک نسخه پارچه ای و رومیزی سنتی اصفهان هزینه بیشتری دارد (اگرچه آنطور که ممکن است فکر کنید گران نیست) اما این هزینه با این واقعیت پوشش داده می شود که شما بارها و بارها از آنها استفاده مجدد خواهید کرد.

به طور خلاصه، ارزش سرمایه گذاری روی رومیزی های پارچه ای و دستمال سفره را دارد. ما طیف گسترده ای از سبک ها و رنگ ها را با موادی که ۱۰۰% پنبه و پلی استر را شامل می شود، پیشنهاد می کنیم.

در حالی که واضح است که میزها بین هر سرویس تمیز می شوند، داشتن یک سفره روی میز بهتر از نداشتن سفره است.

در عجله یک رستوران شلوغ، کارکنان ممکن است فقط قبل از رسیدن مشتری بعدی، میز را به طور مختصر پاک کرده باشند.

اگر رستوران شما به جای آن از سفره استفاده می کند، آن را بین هر بار نشستن جایگزین می کنند، بنابراین لازم نیست نگران پوشیده شدن سطح میز با غذا و باکتری باشید.

 • منابع:
  1. Here’s Why You Should Use Cloth Table Linens In Your Restaurant
 • تبلیغات: 
  1. شامپو بدنی که مسی از آن استفاده می کند
  2. خرید ارزان پارچه کتان طوسی عمده
  3. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  4. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.