شکارچی با حوله تن پوش بچه گانه جان سگ را نجات داد

اگر همه چیز با اعضای بزرگسال خانواده کم و بیش روشن باشد، در مورد بچه ها مسئله بهداشت تا حدودی متفاوت حل می شود.

به طور خاص، برای نوزادان، به عنوان یک قاعده، از یک حوله تن پوش بچه گانه بزرگ استفاده می شود که کودک پس از حمام کردن با آن خشک می شود. همچنین می تواند مدل های خاص با کاپوت باشد. علاوه بر این، بچه‌ها به حوله‌های کوچک یا دستمال‌هایی برای پاک کردن دهان خود بعد از غذا نیاز دارند.

برای بهداشت صمیمی کودک، دستمال مرطوب مخصوص یکبار مصرف توصیه می شود – زمانی که پوشک باید خارج از خانه تعویض شود، به سادگی ضروری است. و در منزل پس از تعویض پوشک بهتر است کودک را زیر آب روان بشویید. در اینجا، والدین به یک حوله کودک کوچک با ترکیب طبیعی نیاز دارند.

از سنین پایین باید به کودک آموزش داد که مرتب دست های خود را بشوید، به خصوص زمانی که کودک از پیاده روی برمی گردد. یک حوله دستی جداگانه به شما کمک می کند تا یک مهارت مفید را بیاموزید.

خوب است که برای این کار یک حوله جداگانه با اندازه کوچک در رنگ های روشن یا با الگوی به یاد ماندنی اختصاص دهید تا کودک بتواند به راحتی حرکت کند: اینجاست – حوله او برای قلم!

حوله

پس از حمام کردن یا دوش گرفتن، یک حوله نخی نرم به کودک خود بدهید – پارچه حصیری یا حصیر پر شده بسیار عالی است، زیرا رطوبت را به خوبی جذب می کند. این می تواند یک حوله باشد که کودک بتواند با آن خود را از سر تا پا خشک کند.

یک قانون مهم: حوله های بزرگ باید پس از هر بار استفاده کاملا خشک شوند و همچنین به طور مرتب شسته و اتو شوند. حوله هایی که پره های بلند و سرسبز دارند باید با دقت با اتو بخارپز شوند.

برای کودکان مدرسه و نوجوانی، همان قوانین بهداشتی که برای اعضای بزرگسال خانواده اعمال می شود.

چرا تعویض مرتب حوله نوزاد مهم است؟
مهم نیست که کودک چند بار دست های خود را می شست، توصیه می شود حوله های بهداشتی دست خود را هر دو روز یکبار تعویض کنید. این امر به ویژه در فصل گرم و همچنین در دوره های تشدید فصلی سرماخوردگی صادق است. حوله ها در محیط مرطوب حمام می توانند به محل رشد باکتری ها تبدیل شوند و استفاده از آن باعث تضعیف قدرت ایمنی کودکان می شود.

به هر حال، استفاده طولانی مدت از همان حوله بدون شستشو می تواند منجر به تحریک پوست ظریف کودک شود. اول از همه، البته، نوزادان مستعد ابتلا به آلرژی هستند.

علاوه بر این، صرف نظر از اینکه حمام با چه دقتی تمیز می شود، گرد و غبار همچنان روی حوله های آویزان شده در نزدیکی شیر می نشیند، ناگفته نماند که آنها با آب پاشیده می شوند، که علاوه بر این، ممکن است همیشه تمیز نباشد.

حتی بیشتر اوقات، یعنی – یک روز در میان – حوله های صورت و ناحیه صمیمی باید تعویض شوند. اما حوله های دیگر (حمام و پا) باید حداقل هر سه روز یک بار تعویض شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.