شیلنگ نور مخفی لاله زار که در برابر صوت تغییر رنگ می دهد

شیلنگ نور مخفی لاله زار نوع مخفی حس طراحی فوق‌العاده‌ای دارند، نوری که کم‌نور و کل پله را روشن می‌کند.

لامپ پله در خانه معمولاً در گوشه نصب می شود، توزیع نور لامپ از نوسانات یکنواخت نیست، اگر جایی برای زیر دستی پنهان نور پیدا کنید، هنگام راه رفتن در شب، همدم شد، ناگهان قلب احساس گرمی کرد.

علاوه بر نورهای مخفی، طرحی که در پایین پله می درخشد نیز ایده بسیار معاصری دارد، مانند چراغ نارنجی کوچک در شب زمستان باشید، تابه در دما با کمی زرد گرم فرسوده می شود، روشنایی شما را راهنمایی می کند تا هر پله را با سرعت طی کنید.

همیشه در نظر داشته باشید که نور شما از کجا می‌آید: یک منبع نوری که هنگام کار با رایانه پشت سر شما قرار می‌گیرد، تقریباً مطمئناً تابش خیره‌کننده‌ای روی مانیتور شما ایجاد می‌کند.

به همین ترتیب، مراقب سایه های ناخواسته ای باشید که توسط لامپ هایی که برای روشنایی کار تنظیم شده اند، ایجاد می شود.

شیلنگ

به عنوان مثال، اگر با دست راست خود می نویسید، اگر چراغ وظیفه نیز در سمت راست قرار گیرد، دست و بازوی شما ممکن است سایه ایجاد کنند.

 

همچنین هنگام تنظیم فضاهای کاری خود، مکان ویندوز را در نظر بگیرید.

محل سکونت فعلی ما، ارتفاع خالص داخلی معمولا در 2 متر 7 یا بیشتر است، اگر می خواهید برای نصب چراغ های مخفی کلمه پخ، مدل سازی نیز باید مختصر!

در اصل ارتفاع داخلی کمی بالاتر از یائو مینگ است، شیار لامپ پیچیده مانند یک بازوی ضخیم برای پوشیدن آستین های پروانه ای است.

اگر می خواهید کمی بیشتر خنک کنید، درز فرود نیز در اطراف بازی یک دایره از نور است، به طور ناگهانی قیمت خانه خود را احساس نمی کنید.

اگر می خواهید کمی ساده تر و محتاط تر باشید، این نوع طراحی زیر دسکتاپ برای انجام نور مخفی نیز خوب است.

اگر احساس می‌کنید استفاده از فضای وسیع نور پنهان بیش از حد آشکار است، پس این طیف کوچک نورپردازی داخلی نیز بسیار رنگارنگ است، چوب گرد نصب شده بر روی دیوار، اطراف یک تکه آفتاب، خستگی را از سر کار درمان می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.