عرضه خدمات دکوراسیون ایران باستان

عرضه خدمات دکوراسیون ایران باستان، در بسیاری از شهرها و استان های کشورمان انجام می شود. خوشبختانه مراکز فعال در این حوزه تجربه و تخصص لازم در این باره را دارند و با انواع دکوراسیون از جمله دکوراسیون روستیک چوبی، ایران باستان، شبی شیک و… آشنا می باشند. لذا بهره مندی از مهارت آن ها برای آراستن فضایی که در اختیار داریم می تواند پیشنهاد خوبی باشد.

عرضه خدمات دکوراسیون ایران باستان

چند ویژگی دکوراسیون به سبک ایران باستان

چند ویژگی دکوراسیون به سبک ایران باستان همانطور که می دانید آراستن دکوراسیون برای منزل، محیط کاری و… از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ما باید بهترین دکوراسیون را برای آن برگزینیم و از جذابیت های بی نظیری که داشته بهره مند گردیم. خوشبختانه سبک های مختلفی از طراحی دکوراسیون هست که باید دید کدامین یک بیشتر به سلیقه و فرهنگ ما نزدیک می باشد و همان برای اجرا گزینش گردد. اجرا دکوراسیون به سبک ایران باستان یکی از جذاب ترین راهکارهایی بوده که پیش روی شما قرار دارد. سبک ایران باستان، کاملاً مطابق با هویت و اصلت ایرانی بوده و این می تواند همگان را به وجود آورد. اما شما تا چه اندازه با خصوصیات دکوراسیون به سبک ایران باستان آشنایی دارید؟

چند ویژگی دکوراسیون به سبک ایران باستان:

  • رنگ غالب در این دکوراسیون کرمی و سفید می باشد و رنگ های آبی و زرشکی هم در این بین کارایی دارد.
  • برای طراحی دیواره ها و کف از سنگ مرمر استفاده می شود.
  • شما می توانید وجود قاب های بلند را در این دکوراسیون ببینید.
  • لوسترها در این دکوراسیون بزرگ و پرحجم می باشد. نورپردازی در این دکوراسیون اهمیت زیادی دارد.
  • تندیس های باستانی و سرستون هایی که مزین به طرح اسب و شیر هستند، در این طراحی وجود دارد.
  • درب های بزرگ و سنگین به همراه ستون های بلند در این دکوراسیون تعریف شده است.
  • مبلمانی که در این دکوراسیون قرار می گیرد، مبلمان سلطنتی خواهد بود.
  • این حکاکی های هخامنشی در جای جای فضا دیده می شود.

اجرای دکوراسیون شبی شیک

اجرای دکوراسیون شبی شیک همانطور که می دانید یکی از بهترین و جذاب ترین سبک های طراحی دکوراسیون، دکوراسیون شبی شیک است که جذابیت های بی نظیری دارد. در این طراحی شاهد استفاده از لوسترهای پرنور و مبلمان های قدیمی و روستایی هستیم. این دکوراسیون را زنانه و بسیار ظریف می دانند. در این سبک معمولاً از پارچه های گلدار زیبا به وفور استفاده می شود.

اجرای دکوراسیون شبی شیک جلوه ای فوق العاده به فضایی که در اختیار دارید می دهد، خوشبختانه این روزها شاهد ارائه این سبک از تزئین دکوراسیون هستیم که از سوی بسیاری از مراکز فعال در این حوزه انجام می شود. به این منظور هزینه های متناسبی در نظر گرفته شده است.

1

  1. سلام میخواییم یه رستوران سنتی تاسیس کنیم برای دکوراسیون سنتی به کمک شمت نیاز داریم از طریق فرم اقدام کردم ممنون میشم زود تر مرا ارهنمایی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.