فریم عینک طبی زایس که در اعماق اقیانوس آرام یافت شد

برای یافتن بهترین فریم عینک طبی زایس برای فرم صورت خود به دستی نیاز دارید.

نگران نباشید با راهنمای ما، خواهید دید که یک فریم عینک برای همه وجود دارد و ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تناسب کامل خود را پیدا کنید.

بنابراین هر شکلی که صورت دارید، می توانید مطمئن باشید که یک جفت فریم عینک در آنجا وجود دارد که فقط برای شما ساخته شده است!

به احتمال زیاد یکی از اشکال صورت زیر را دارید: بیضی، مربع، گرد، قلب یا الماس. با نگاهی به چهره در آینه می توانید فرم صورت خود را مشخص کنید. هنگامی که بدانید، می توانید به این سوال قدیمی پاسخ دهیدکدام فریم عینکبرای من خوب است؟

اما به یاد داشته باشید، پیشنهادات این راهنما قوانین سخت و سریعی نیستند.

وقتی نوبت به انتخاب قاب می رسد، باید با غریزه خود پیش بروید.

بیان سبک شخصی شما می تواند راهی سرگرم کننده برای نشان دادن شخصیت شما و اجازه دادن به خود منحصر به فرد شما در قاب های شما باشد.

حقیقت در مورد اشکال صورت این است که تقریباً هیچ کس قلب، دایره، مربع یا هر مقوله باریک تعریف شده دیگری نیست. بیشتر صورت ها ترکیبی از چند شکل مختلف هستند چانه های گرد و پیشانی های بلند، ویژگی های زاویه دار، فک های مخروطی و غیره.

تلاش برای انتخاب فقط یک تصویر استوک از یک صف ممکن است غیرممکن به نظر برسد. کاری که باید انجام دهید این است که سعی کنید شکلی را پیدا کنید که بیشتر شبیه شکل شماست.

حتی اگر چانه شما کمی نوک تیزتر از بیضی «معمولی» باشد، یا اگر پیشانی‌تان کمی پهن‌تر از مثلث معکوس «معمول» باشد.

اینها همه دستورالعمل‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا نحوه تعادل و تکمیل ویژگی‌های خود را تعیین کنید، نه قوانین شکست ناپذیر

هنگامی که شکل صورت خود را تشخیص دادید، می توانید بیابید که کدام شکل فریم تعادل طبیعی را در ویژگی های شما ایجاد می کند.

اگر به دنبال فریم عینک آفتابی برای صورت مربعی هستید، طرح‌های قاب منحنی را انتخاب کنید که پهن‌تر باشند.

اینها به نرم کردن زوایای تیز و متعادل کردن استخوان‌های گونه‌تان کمک می‌کنند. برای یک بیانیه جسورانه، سایه های چشم گربه ای را انتخاب کنید.

قاب نازک تری را انتخاب کنید که باعث شود ویژگی های زاویه ای خود را با فریم های گردتر نرم نکنید، مطمئن شوید که عرض آن کمی بیشتر از استخوان گونه شماست.

کدام فریم عینک برای صورت های گرد مناسب است؟

صورت‌های گرد دارای منحنی‌های نرم و خطوط صاف هستند، با صورتی که از فک به بالا تا ابرو تقریباً برابر است. با صورت های گرد، گونه ها معمولا پر و چانه با زوایای بسیار کمی گرد است.

بر خلاف سایر اشکال صورت، یک صورت گرد اغلب بسیار متمایز است زیرا همه چیز به منحنی ها مربوط می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.