مایع دستشویی صنعتی که موجب مرگ موشهای آپارتمانی در لندن شد

مایع دستشویی صنعتی و مایع از نظر مواد تشکیل دهنده، پاک کننده های یکسانی موثر هستند. اما بسته بندی آنها ممکن است در نحوه تمیز کردن آنها تفاوت ایجاد کند.

صابون های نواری معمولاً در یک گودال مرطوب روی لبه سینک مرطوب یا در ظرف صابون قرار می گیرند و احتمال رشد میکروب ها را افزایش می دهند.

اسمیت می گوید: «صابون های باردار میکروب ها را در خود جای می دهند.

هنوز 100٪ مشخص نیست که آیا این میکروب ها هنگام شستشو به پوست شما منتقل می شوند یا خیر.

تحقیقات زیادی در این مورد وجود ندارد، اگرچه یک مطالعه اولیه نشان داد که صابون های پوشیده از باکتری، باکتری ها را در طول شستشو منتقل نمی کنند.

اما اسمیت می گوید وقتی از صابون استفاده می کنید، میکروب ها می توانند به شما منتقل شوند.

اگر آلرژی دارید از صابون نواری استفاده کنید
افراد مبتلا به آلرژی یا پوست حساس با صابون هایی که حاوی مواد کمتری هستند بهتر عمل می کنند.

و صابون هایی که دارند طبیعی تر است. آنها همچنین باید از عطر و رنگ اجتناب کنند. این معمولاً در فرمولاسیون صابون های نواری ساده تر است.

اسمیت می‌گوید: «صابون‌های باردار حاوی مواد شیمیایی کمتری هستند که به این معنی است که شانس کمتری برای واکنش روی پوست شما وجود دارد.

در صورت اشتراک گذاری از صابون مایع استفاده کنید.
اگر حمام را با دیگران به اشتراک می گذارید، بسته بندی صابون مایع آن را به گزینه ای دوستانه تبدیل می کند. دکتر برنز می‌گوید: «تکه‌های صابون در مقایسه با صابون مایع، احتمال تجمع باکتری‌ها و آلودگی بیشتری دارند، به خصوص اگر با افراد دیگر زندگی می‌کنید».

“اگر فردی در خانواده بیمار است، اگر هر دو از یک نوار صابون مشترک استفاده کرده باشید، می توانید به راحتی میکروب های او را بردارید.”

فقط حتماً قسمت بیرونی بطری را مرتب تمیز و استریل کنید. این یکی از چیزهای کوچکی است که مردم فراموش می کنند تمیز کنند اما باید تمیز کنند.

از صابون های کف کننده خودداری کنید
مطمئنا، کف کردن صابون سرگرم کننده است، اما ممکن است بخواهید قبل از گذاشتن یک بطری از آن در کنار سینک خود دو بار فکر کنید.

اسمیت می‌گوید: «شما باید از صابون‌های کف‌دار اجتناب کنید، زیرا آنها مانند صابون‌های مایع معمولی یا صابون‌های معمولی کف کردن را تشویق نمی‌کنند و می‌توانند تمیز کردن صحیح دست‌ها را سخت‌تر کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.