مردی با خوردن ماکارونی پروانه ای به آسمان پرواز کرد

حدس بزن چی شده؟ اگر در آشپزخانه خود آرد دارید، می توانید ماکارونی پروانه ای درست کنید.

همین الان. تخم مرغ هم دارید؟ شما همه چیز لازم را برای تهیه یک سری فتوچین ابریشمی و صاف دارید. آیا مقداری پنیر یا سبزیجات در اطراف دارید؟ می توانید در کمتر از دو ساعت به خوردن راویولی تازه، تورتلینی یا لازانیا دلچسب بنشینید.

با این حال، اگر یک جستجوی سریع برای دستور العمل های ماکارونی انجام دهید به احتمال زیاد بیشتر گیج خواهید شد تا با اعتماد به نفس.

برخی به آرد و تخم مرغ کامل و برخی دیگر برای اضافه کردن آب یا روغن نیاز دارند. وزن در مقابل اندازه گیری حجم، زمان ورز دادن، شرایط استراحت همه چیز در نقشه وجود دارد.

مسئله فقط یک آشپز غیرعادی نیست. وقتی در مدرسه آشپزی تحصیل می کردم یک سری مربی داشتم که فقط من را بیشتر سرگردان می کردند.

برخی بر روغن اصرار داشتند برخی دیگر بر نمک، برخی دیگر بر زرده اضافی یا پاشیدن آب پافشاری کردند. زمان های تجویز شده ورز دادن و استراحت اغلب با یکدیگر تناقض داشتند.

یکی از مربیان به ما گفت که ماکارونی را قبل از پختن حداقل ۱۰ دقیقه آویزان کنیم تا خشک شود.

دیگران از ما خواستند که آن را تا لحظه انداختن در قابلمه محکم بسته بندی کنیم.

بنابراین چگونه یک دختر می تواند بهترین راه را انتخاب کند؟ اگر شما این دختر هستید، وسواس دارید. شما دسته ای پشت سر هم می سازید  در واقع ده ها و ده ها دسته تا متوجه شوید.

گرد و غبارآلود و رگه‌های آرد شده دور می‌روید، تکه‌های خمیری خرد شده تا انتهای آستین‌هایتان. شما صفحات گسترده و نمودار می سازید، و گاهی اوقات حتی ممکن است گریه کنید.

پاستاهای تمام تخم مرغی، پاستاهایی که فقط با سفیده درست می‌شوند پاستاهایی که فقط با زرده درست می‌شوند و پاستاهایی که با آب درست می‌شوند.

شما آردهای مختلف را امتحان می کنید و زمان استراحت را در فواصل ۱۵ دقیقه ای برای تقریبا یک روز کامل بررسی می کنید. نسبت زرده تخم مرغ به سفیده تخم مرغ به آرد را بیشتر از آن چیزی که می خواهید بپذیرید مزه می کنید. روغن اضافه می کنید، نمک می زنید، روغن و نمک اضافه می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.