مرکز پخش طراحی دکوراسیون صنعتی

طراحی دکوراسیون صنعتی از دهم تا بیستم میلادی استفاده می شود و ترکیبی از دکوراسیون قدیمی و مدرن است. این نوع سبک به دلیل استفاده از رنگ های خنثی و استفاده نکردن از رنگ های روشن دیدی سرد و بی روح به فضا می دهد و اغلب از چوب و آلومینیوم برای لوازم آن استفاده می‌ شود. مشخصه اصلی این سبک استفاده پلان باز فضا در آن است. سایت ما در زمینه پخش طراحی وسایل دکوری نقره به وسیله افراد مجرب فعالیت دارد.

مرکز پخش طراحی دکوراسیون صنعتی

با طراحی دکوراسیون صنعتی بیشتر آشنا شوید

با طراحی دکوراسیون صنعتی بیشتر آشنا شوید سبک دکوراسیون صنعتی اغلب برای خانه ها با سبک های بلند یا آپارتمان ها و فضاهای تجاری طراحی می‌ شود. این سبک با ترکیب سبک قدیمی باعث ایجاد گرما و صمیمیت خانه های قدیمی با روش ها و عناصر مدرن و مد روز را به وجود می‌ آورد در این نوع سبک برخلاف دیگر سبک ها سعی می شود دیوارها و لوازم بدون پوشش استفاده شود و همچنین لوازم در آنان تنها برای نمایش و تزئین نیست و هر کدام دارای کارایی می باشد.

در طراحی دکوراسیون پذیرایی سعی می‌ شود از لوازم قدیمی به شکل ماهرانه و مورد استفاده شود این نوع سبک بیشتر برای مکان های بزرگ و متروکه و مکان های صنعتی مناسب است. مصالح ساده و شیک برای این مکان‌ها استفاده می‌ شود. یک نمونه بارز این دکوراسیون استفاده نکردن از پوشش برای دیوار ستون و آجرها است و گاهی از لوازم دست دوم و قدیمی به کار گرفته می‌ شود.

بیشترین استفاده از جنس ها از جنس های فلز و چوب است. رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون سنتی بیشتر از رنگهای طوسی، قهوه ای و خاکستری و سفید می باشد و گاهی برای ایجاد تناسب بازشدن رنگ مکان از یک رنگ روشن به کار گرفته می‌ شود. در نگاه به این نوع فضاها در نگاه اول حس فضاهای قدیمی را خاطرنشان می‌ کند زیرا در آن از مدل مبلمان های دهه ی بیستم میلادی استفاده می‌ شود و بیشترین حس این نوع دکوراسیون حاصل از وسایل دکوری مسی حس آرامش، راحتی و نزدیکی به طبیعت را القا می‌ دهد. مهمترین عامل مورد توجه طراحان این سبک دکوراسیون استفاده از بهینه از فضا و عناصر داخلی آن است.

فروشنده عمده طراحی دکوراسیون پذیرایی

فروشنده عمده طراحی دکوراسیون پذیرایی امروزه این نوع دکوراسیون به دلیل موجود بودن طرفداران زیادی دارد و طراحان را ترغیب به طراحی مدل های مختلف آن و همچنین آوردن لوازم های قدیمی بر این مدل سبک دکوراسیون دارند در ساعت ما طراحان درصدد طراحی بیشتر و خاص در این زمینه دارد که در طراحی و ارائه طرح های خاص و متفاوت فعالیت دارند و طراحی دکوراسیون داخلی را به صورت عمده در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد افراد می‌توانند با توجه به مکان های خاص خود با توجه به مسکونی اداری و تجاری بودن آن طراحی این نوع از سبک دکوراسیون را سفارش دهند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.