هزینه اجرای دیزاین ساحلی ویلا

آرزوی همه ی ما داشتن یک ویلای ساحلی در کنار دریا است که بتوانیم آخر هفته ها و یا تعطیلات را با خانواده در آن به دور از دغدغه ها و روزمرگی ها به استراحت بپردازیم و با به دست آوردن آرامش خیال دوباره به زندگی باز گردیم. قدم زدن در کنار دریا می تواند حال همه‌ی ما را خوب کند اما 80 درصد مردم جامعه قادر به خریداری ویلا در مناطق ساحلی نیستند. پس دیزاین ساحلی ویلا می تواند این رؤیا را در هر شهری به حقیقت مبدل کند. هزینه اجرای دیزاین ساحلی ویلا

انواع دیزاین ویلا به سبک ساحلی

انواع دیزاین ویلا به سبک ساحلی منظور از دیزاین ساحلی این نیست که حتما ویلا یا منزل شما نزدیک دریا باشد و یا دارای شن های ساحلی باشد. دیزاین ساحلی یک اصطلاح است که برای سبک جديد دکوراسیون به کار می برند که علت نام گذاری آن به این اسم این است که با ایجاد محیطی آرام و دل نشین یاد آور قدم زدن روی شن های ساحل کنار دریا می افتیم. در دیزاین ساحلی اتاق خواب بدین ترتیب عمل می شود که از رنگ های نود، آبی و سبز استفاده می شود که به ترتیب نمادی از شن ها و ساحل، دریا و آسمان و طبیعت و درختان هستند.

تخت خواب، کمد، میز و کتابخانه را می توانید به رنگ چوب روشن و طرحی ساده سفارش دهید. از یک کاغذ دیواری به رنگ آبی ملایم یا طرح هایی با رنگ سبز درختان بهره ببرید. نکته ای که در این دکوراسیون بسیار حائز اهمیت است این است که از استفاده ی هرگونه لوازم اضافه اکیدا خودداری کنید. اتاق باید به حدی خلوت باشد که فقط و فقط ضروریات چیده شده باشند. استفاده از وسایل تزئینی در حد تابلوهایی با طرح نخل و طبیعت، آویز های ستاره ی دریایی و یا موسنهایی کوسن هایی الهام گرفته شده از موجودات دریایی باشد.

و اما دیزاین ساحلی آشپزخانه نیز بدین صورت است که کابینت ها در هر سبکی که هستند چه مدرن چه کلاسیک، باید به رنگ نود و یا ترکیبی از طرح چوب و سفید باشند. از رنگ های سبز هم می توانید کمک بگیرید. در این قسمت نیز هیچ وسیله اضافی حتی بر روی کابینت ها قرار نخواهد گرفت و محیط باید کاملا خلوت باشد.

خدمات دیزاین ساحلی آشپزخانه

خدمات دیزاین ساحلی آشپزخانه مجموعه ی خدماتی دکوراسیون منزل تکین دیزاین، با داشتن مهندسانی با تجربه در زمینه ی معماری و دکوراسیون سعی دارد شیوه ی نوین چیدمان را برای رسیدن به آرامش بیشتر در منازل شما پیاده کند. قبل از اینکه دست به تغییر دکوراسیون داخلی منازل و محیط کار خود بزنید پیشنهاد می کنیم با متخصصان این گروه در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.