چسب نواری بزرگ مانع از بروز سیلاب به خانه روستایی در مریوان شد

چسب نواری بزرگ از موادی مانند حامل یا پشتی (پلاستیک، کاغذ، فوم، فویل، پارچه یا هر چیز دیگری) ساخته شده اند که در صورت لزوم با مواد چسبنده پوشانده شده اند.

حامل رول می شود که منجر به یک رول نوار بزرگ می شود. سپس به نوارهای نازک با دو طرف باریک بریده می شود که می تواند چندین رول نواری تولید کند.

هر رول چسب نواری متفاوت است و ترکیب منحصر به فردی دارد. رول ها را می توان سفارشی کرد و متناسب با منطقه کاربردی خاص ساخت و در نتیجه طیف وسیعی از گزینه های برچسب را ارائه داد.

هنگامی که به عنوان پشتی استفاده می شود، فوم فوم محافظت بیشتری را فراهم می کند و اغلب برای آب بندی، نصب و جداسازی آب و هوا استفاده می شود.

ترموپلاستیک ها و ترموست ها در دسته پلاستیک استفاده می شوند.

چسب نواری دو طرفه همانطور که از نامش پیداست نواری است که از هر دو طرف کار می کند.

چسب

دارای چسب در دو طرف است و برای نگه داشتن دو وسیله در کنار هم مناسب است. این منحصر به فرد ترین نوع نوار چسب است.

به عنوان مثال، اگر روی یک پروژه خانگی کار می کنید و نیاز دارید که یک ورق کاغذ، سه پایه یا حتی فوم یا پارچه را در جای خود نگه دارید، می توانید با استفاده از نوار چسب دو طرفه آن ها را روی بوم یا میز خود نگه دارید.

چسب نواری دو طرفه همچنین زمانی مفید است که نمی خواهید مشخص شود که از نوار استفاده کرده اید.

اکثر چسب نواری دیگر قابل مشاهده خواهند بود اگر بخواهید آنها را به گونه ای روی جسم قرار دهید که بیشترین تأثیر را داشته باشند. نوار دو طرفه، در صورت استفاده صحیح، قابل مشاهده نخواهد بود.

نوار چسب یک گزینه بسیار مؤثر است که تقریباً به هر چیزی می چسبد و برای انجام تعمیرات در اطراف خانه عالی است.

در حالی که نوار چسب معمولاً رول نوار خاکستری است که باید بتوانید در هر جایی تشخیص دهید، آنها اکنون در رنگ های مختلف نیز موجود هستند.

این نوارها به فشار حساس هستند و با استفاده از روکش پلی اتیلن قوی تر می شوند.

جالب اینجاست که نام اصلی این محصول نوار اردک بود زیرا از پارچه اردک پنبه ای ساخته شده بود و همچنین به دلیل عبارت مانند آب از پشت اردک” بود.

اما در طول سال ها استفاده از این اصطلاح تکامل یافته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.