کابین آسانسور لوکس مخفی گاه دزدان دریایی

کابین آسانسور لوکس را می توان از پانل های شیشه ای کامل یا پانل های شیشه ای فریمی تولید کرد.

هنگامی که از پانل های شیشه ای کامل استفاده می شود، پانل ها باید به اندازه کافی قوی باشند تا الزامات تست های آونگ نرم و سخت را برآورده کنند.

هنگامی که از شیشه قاب استفاده می شود، ضخامت آن باید مطابق با الزامات مندرج در جدول 9 EN 81-20 باشد. در هر صورت، پانل های شیشه ای باید لمینیت شده و دارای علامت هایی از جمله ضخامت شیشه روی آنها باشد.

از آنجایی که کابین های شیشه ای کامل، میدان دید وسیع و ظاهری تزئینی ایجاد می کنند، اغلب در آتریوم ها و نماها ترجیح داده می شوند.

با این حال، ساخت کابین های شیشه ای کامل، فرآیندی دشوار و پرهزینه است. اتصالات پانل باید در برابر ارتعاشات در طول سفر یا شتاب ترمز که ممکن است با فعال شدن ترمز چتر نجات کابین رخ دهد مقاوم باشند.

بنابراین پانل های فول شیشه ای برای بالابرهایی با سرعت 3.5 متر بر ثانیه و بیشتر ترجیح داده نمی شوند.

یکی دیگر از مشکلات پانل های شیشه ای کامل نصب نرده کابین است.

در این مورد، نرده های مورد نیاز برای دسترسی به طور کلی به جای پانل ها روی زمین نصب می شوند.

بنابراین، آیا دیوارهای کابین را می توان از مواد دیگر تولید کرد؟ در واقع می توان از تمام مواد کامپوزیتی که الزامات دوام و اشتعال پذیری را برآورده می کنند استفاده کرد.

با توجه به افزایش اخیر قیمت فولاد ضد زنگ، احتمالاً می توان از مواد مبتنی بر اکریلیک مانند پلکسی گلاس در آسانسورهای کم سرعت استفاده کرد تا کابین در معرض فشار نسبتاً کمتری قرار گیرد.

از آنجایی که این مواد سبک و ارزان هستند، حتی می توان از آنها برای آسانسورهای مدل استفاده کرد. بنابراین، احتمالاً در آینده شاهد کابین های پلاستیکی بیشتری خواهیم بود.

همچنین گزینه های مختلفی برای دکوراسیون داخلی وجود دارد. دکوراسیون کابین برای هتل‌ها، کازینوها و برج‌های نمادین مهم است، جایی که زیبایی‌شناسی نقش اصلی را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.