کلوچه گردویی جوادیان موجب مرگ دختر بلغارستانی شد

در مقایسه با کلوچه گردویی جوادیان همه کوکی‌های کاهش‌یافته به طور قابل‌توجهی (P کمتر یا مساوی ۰.۰۵) ترک‌های سطحی کمتر، برآمدگی‌های سطحی کمتر، و سلول‌های یکنواخت‌تر اما بزرگ‌تر داشتند.

ویژگی‌های حسی و فیزیکی منتخب کلوچه های شکلاتی چیپسی ساخته‌شده با سبزیجات کوتاه‌کننده یا جایگزین‌های چربی مبتنی بر پروتئین، لیپید و کربوهیدرات در سطوح 50 و 75 درصد (بر اساس وزن کوتاه‌کننده) مورد مطالعه قرار گرفت.

کلوچه هایی که چربی جایگزین شده با نشاسته ذرت تیمار شده با اسید شده بودند، گردترین شکل را در بین تمام کلوچه‌های مورد مطالعه داشتند.

همه جایگزین‌های چربی منجر به کلوچههایی با پوشش دهی بیشتری نسبت به شاهد شدند، و پوشش دهی به طور قابل‌توجهی بالاتر (P کمتر یا مساوی ۰.۰۵) برای جایگزین‌های چربی کربوهیدرات نسبت به انواع دیگر بود.

تعداد جویدن و انسجام جرم در بین کلوچه های مختلف کمی متفاوت بود.

کلوچه کنترل به طور قابل توجهی شکست پذیرتر از همه کوکی های دارای جایگزین چربی بود، به جز آن با 50٪ پلی دکستروز. استحکام حسی برای کوکی‌های کنترل، که با اندازه‌گیری‌های فشرده‌سازی ابزاری مطابقت داشت، بالاترین میزان بود.

زبری سطح و ذرات سست برای کلوچه های کوتاه‌شونده به طور قابل‌توجهی کمتر از کوکی‌های کنترل بود.

تلخی و شوری تحت تأثیر جایگزینی چربی قرار نگرفت.

طعم‌های وانیلی‌مانند، آروماتیک‌های شیرین و طعم‌های کاراملی‌شده (P کمتر یا مساوی ۰.۰۵) در کلوچه‌های کنترل نسبت به سایر کلوچههای ساخته شده با جایگزین‌های چربی بیشتر بود.

گاهی اوقات وقتی عاشق شکلات درونی شما بیرون می آید، یک کلوچه شکلاتی به سادگی کافی نیست. شما به یک کوکی نیاز دارید که شکلاتی تر، جویدنی تر مانند کوکی نانوایی باشد.

این کلوچههای شکلاتی جویدنی ساده و شکلاتی هستند که با پودر کاکائو و کره شیرین نشده درست می‌شوند.

بنابراین تا آخرین خرده‌های آن شکلاتی غنی و منحط دریافت کنید این کلوچه های شکلاتی بدون تکه‌های شکلات یا تکه‌های شکلات درست می‌شوند.

اما در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را اضافه کنید!

کره این کلوچه های شکلاتی را بسیار لطیف و جویدنی می کند.

مطمئن شوید که اجازه دهید کره شما به دمای اتاق برسد، اما ذوب نشود، تا خمیر کلوچه عالی باشد که پخش نشود یا بیش از حد پخته نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.