کیف dior با تخفیف 80 درصدی به حراج گذاشته شد

در قرون وسطی، حمل کیف dior برای زنان رایج بود.

آنها معمولاً آنها را روی شانه می پوشیدند تا دهانه در سطح باسن قابل دسترسی باشد.

گاهی با دهانه بالدار، گاهی بدون. چیزی شبیه به تلاقی بین یک کیف پیام رسان و یک کیف دستی.

برای اکثر مردم، این کیف‌ها از پارچه‌های محکم و ارزان‌قیمتی ساخته می‌شدند، اما دیگرانی بودند که توانایی حمل کیف‌های چرمی گران‌تر را داشتند.

و مانند همیشه، افراد بسیار ثروتمند می‌توانستند از کیف‌هایی استفاده کنند که با طرح‌ها و گلدوزی‌های پیچیده، مانند فلزات یا سنگ‌های گرانبها تزئین شده بودند.

این طرح کلی برای سال‌های زیادی بدون تغییر باقی مانده است، و ما می‌توانیم ببینیم که چگونه کوله‌پشتی نظامی از این شکل تکامل یافته اما بسیاری از عناصر طراحی شده را حفظ کرده است.

این نوع کیسه ها در دو جهت بیشتر اصلاح می شوند. یکی با بسته شدن بالدار و بند بلند و متقاطع که برابر با یک کیف پیام رسان است، و دیگری به چیزی که امروزه به عنوان “کیف حمل بار” می شناسیم ساده شده است.

کیف

در سال 1944، شرکت کالاهای خارجی ایالات متحده، L.L. Bean، کیف Ice Carrier خود را به بازار عرضه کرد، یک کیسه روی باز بزرگ ساخته شده از بوم محکم سازنده با کف و دو طرف صاف متمایز برای امکان حمل و نقل حجم بیشتری از اقلام.

این طرح به عنوان راهی برای کاربران برای حمل اقلام سنگین یا دشوار از نقطه A به B وجود داشت.

بنابراین، اگرچه روی برچسب “یخ” نوشته شده بود، L.L. Bean همچنین چوب، سبزیجات باغی و سایر مواد غذایی را به عنوان دیگر رقبای حمل پیشنهاد کرد.

در این مرحله است که بدون شک می‌توانیم کیف دستی را به شکلی ببینیم که امروزه به دیدن آن عادت کرده‌ایم.

همچنین در این مرحله باید به این نکته اشاره کرد که کیف پولی صرفاً یک کالای سودمند بود و هنوز راه خود را به قلمرو مد باز نکرده بود.

مدت کوتاهی پس از معرفی Ice Carrier، این شرکت یک نسخه کوچکتر را معرفی کرد، این بار با در نظر گرفتن خریداران روزمره.

این طرح که از بوم سازندگان نیز به نمایش درآمده است، دارای دسته‌های کوتاه‌تری است و به‌ویژه به برخی از طرح‌هایی که امروزه از یک کیف مدرن می‌بینیم نزدیک است.

20 سال پس از معرفی Ice Carrier، L.L. Bean کیف را به عنوان راهی برای مردم برای بسته بندی آسان وسایل برای یک سفر یک روزه دوباره اختراع کرد.

اینجاست که ما شاهد معرفی کیف Boat & Tote هستیم و اولین باری است که L.L. Bean از عناصر سبک در نظر گرفته شده مانند تسمه های رنگی متضاد در قرمز، آبی یا سبز استفاده می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.